Säg hej!

Tycker du det vi gör verkar intressant? Eller hur vi gör det? Hör av dig! Antingen till Birgitta Pagot, VD för hela Society, eller någon av våra byråchefer nedan.

Anna-Carin Windahl

Head of Agency Reformklubben

annacarin.windahl@reformklubben.com

+46 73 532 10 96

Petter Odmark

Head of Agency Re-Think

petter.odmark@re-think.se

+ 46 70 895 26 95

Fredrik Larsson

Head of Agency Moments

fredrik.larsson@momentsagency.se

+ 46 73 022 20 68

Karin Carlsson

Head of Agency Reform Experience

karin.carlsson@reformexperience.se

+46 70 249 81 41

Rebecca Duvemyr

Head of Agency Reform Act

rebecca.duvemyr@reformact.se

+ 46 70 223 01 90

Silvia Barklund

Head of Agency Relevance

silvia.barklund@relevanceagency.se

+46 70 142 45 31

Birgitta Pagot

VD Reform Society

birgitta.pagot@reformsociety.se

+ 46 70 422 27 11

Eller hälsa på:

Kungsgatan 18
111 35
Stockholm
(Ovanför Bistro Rigoletto!)