Det är vi som är Reform Society

Reform Society är 68 stycken strateger, kreatörer, utvecklare, analytiker, designers och musiker – bland andra – som går till jobbet varje dag för att sprida mer makt till fler.

Birgitta Pagot
Reform ExperienceReform Society

VD Reform Society / t.f. Head of Agency Reform Experience

birgitta.pagot@reformsociety.se

+ 46 70 422 27 11

Carina Tjällen
Reform Experience

Frontend developer

carina.tjallen@reformexperience.se

Caterina Melchiorre
Reform Experience

Produktstrateg

caterina.melchiorre@reformsociety.se

Elin Aram
Reform Experience

Digital strateg/UX-designer

elin.aram@reformexperience.se

Martha Hultqvist
Reform Experience

Fullstack programmerare/systemarkitekt

martha.hultqvist@reformexperience.se

Mio Rogvall
Reform Experience

Support/front-end

mio.rogvall@reformexperience.se

Olle Stenborg
Reform Experience

Projektledare

olle.stenborg@reformexperience.se

+46 70 682 26 33