Det är vi som är Reform Society

Reform Society är 68 stycken strateger, kreatörer, utvecklare, analytiker, designers och musiker – bland andra – som går till jobbet varje dag för att sprida mer makt till fler.

AnnaMia Norström
Moments

Final Art

annamia.norstrom@momentsagency.se

 

Dharma Palme
Moments

Innehållsproducent

dharma.palme@momentsagency.se

+46 70 495 22 42

Elias Notini
Moments

Strateg

elias.notini@momentsagency.se

+ 46 70 666 33 91

Emelie Molinder
Moments

Projektledare/redaktör

emelie.molinder@momentsagency.se

Essey Abera
Moments

Produktionsledare

essey.abera@momentsagency.se

+46 70 865 86 14

Fredrik Larsson
Moments

Head of Agency Moments

fredrik.larsson@momentsagency.se

+ 46 73 022 20 68

Frida Öhnell
Moments

Producer & Content Strategist

frida.ohnell@momentsagency.se

(föräldraledig)

Joel Granberg
Moments

Digital strateg

joel.granberg@momentsagency.se

+46 76 880 20 88

Lena Dahlenborg
Moments

Head of Production

lena.dahlenborg@momentsagency.se

+46 73 443 98 97

Line Degerhammar
Moments

AD & Motion Graphics Designer

line.degerhammar@momentsagency.se

+46 72 981 97 15

Louise Lindgren
Moments

Strategic Project Manager

louise.lindgren@momentsagency.se

+46 70 966 25 75

Lovisa Lindvall
Moments

Project Manager

lovisa.lindvall@momentsagency.se

+46 73 534 42 33